Ponad 15 lat doświadczeń

Doświadczenie
ponad 15 lat

Bezpieczeństwo
zgodne z RODO

Nowoczesny
Panel Klienta

Profesjonalny
Park Maszynowy

Adrex Group

 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w obsłudze korespondencji wychodzącej. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw i instytucji, które cyklicznie lub okazjonalnie wysyłają duże ilości listów. Naszym klientom pomagamy ograniczyć koszty związane z drukiem i wysyłką dokumentów, usprawniamy proces przygotowywania korespondencji oraz podnosimy jej jakość i skuteczność. Odbywa się to poprzez przejęcie całego procesu obsługi korespondencji lub jego wybranych etapów. Umożliwiamy również wykorzystanie nowoczesnych kanałów dystrybucji dokumentów w formie elektronicznej.

 

Zakres świadczonych przez nas usług rozciąga się od dostaw kopert, poprzez druk i kopertowanie dokumentów, aż po ekspedycję listów na pocztę. Wraz z rozwojem technologii informatycznych wprowadziliśmy takie usługi jak sortowanie i grupowanie dokumentów przed procesem wydruku oraz generowanie i dystrybucja dokumentów w formie elektronicznej na adresy e-mail.

 

druk kopertowanie wysyłka

Druk Kopertowanie Wysyłka

Dostarczając naszym klientom koperty do urządzeń kopertujących zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonania i poprawność nadruków, pilnując jednocześnie możliwie krótkich terminów dostaw. Podczas świadczenia usług outsourcingowych (druk, kopertowanie, wysyłka) zapewniamy pełne bezpieczeństwo i poufność powierzonych nam danych oraz gwarantujemy solidność i terminowość realizacji zleceń. Efektem utrzymywania wysokich standardów naszych usług jest bogate portfolio klientów, do których należą największe polskie przedsiębiorstwa oraz koncerny o zasięgu globalnym.

Skontaktuj się >

Skontaktuj się z nami