Ponad 15 lat doświadczeń

Oszczędzasz nawet
do 60 % kosztów
obsługi korespondencji

Oszczędzasz czas
potrzebny na obsługę korespondencji

Upraszczasz wysyłkę korespondencji
do minimum

Koperty do urządzeń kopertujących

W obsłudze korespondencji stosujemy najwyższej jakości koperty, które zapewniają sprawny przebieg procesu (parametry techniczne papieru i klejenia), estetyczny wygląd przygotowywanej korespondencji (jakoś papieru i nadruki) oraz poufność danych (ciemny siatkowany poddruk). Posiadamy własny model koperty ProInsert-90 o parametrach technicznych najlepiej odpowiadających kopertowaniu maszynowemu.

 

Sprzedaż kopert

Nasze koperty ProInsert-90 wykorzystujemy do realizacji zleceń outsourcingowych ale również dystrybuujemy je do klientów posiadających własne urządzenia kopertujące. Ofertujemy koperty ProInsert-90 w formatach C6/5 oraz C5, w opcji z okienkiem lub bez. Koperty dostarczmy gładkie lub z nadrukiem, na podstawie dostarczonego projektu lub materiałów graficznych.

Zamów koperty >
koperty proinsert 90

Koperty Proinsert-90

Proinsert-90 to specjalne koperty do urządzeń kopertujących. Lepsze parametry wykonania (poniżej) mają na celu zmniejszenie częstotliwości zacięć maszyn kopertujących oraz zwiększenie jakości estetycznej zakopertowanych listów. Koperty Proinsert-90 dzięki swoim właściwościom szybko zdobyły uznanie użytkowników różnych marek maszyn kopertujących (HEFTER, KERN, BOWE, PFE, NEOPOST, POSTALIA).

 

Zwiększona gramatura i jakość papieru - Gramatura papieru 90 g zapewnia sztywność koperty co wpływa na mniejszą ilość zacięć w maszynach kopertujących i eliminuje efekt tzw. pofalowania kopert zarówno przed jak i po procesie kopertowania. Koperty są bardziej odporne na zawilgocenia podczas przechowywania.

 

Konstrukcja koperty - W przypadku kopert do maszyn kopertujących istotne jest wnętrze koperty z jak najmniejszą ilością krawędzi lub punktów klejenia, tak aby kopertowana kartka nie natrafiała na opór. Koperty Proinsert-90 mają odpowiednio wykonane zarówno punkty klejenia boków, jak i folie okienkową.

 

Ciemny poddruk - Koperty Proinsert-90 posiadają ciemny poddruk wewnętrzny z siateczką, co chroni przed "prześwietleniem" i podglądem zawartości koperty.

 

Zamknięcie koperty - Na klapce zamykającej koperty znajduje się mocny klej, który po nawilgoceniu i zamknięciu koperty szybko zasycha i uniemożliwia penetrację wnętrza koperty bez jej wyraźnego uszkodzenia.

Skontaktuj się >

Skontaktuj się z nami