Koperty i papier firmowy

Wysyłka listów nadal pozostaje najpowszechniejszą formą komunikacji pomiędzy firmą i klientem. Coraz większego znaczenia nabiera jednak odpowiednia jakość kopert firmowych oraz papieru firmowego, a także funkcje dodatkowe jakie zapewniają koperty z nadrukiem.

Papier firmowy i koperty z nadrukiem logo oraz danymi teleadresowymi poprawiają wizerunek firmy i rozpoznawalność marki. Na kopertach firmowych umieszcza się również dodatkową grafikę i hasła reklamowe, co czyni z wysyłki listów dodatkowe narzędzie marketingowe. Standardem staje się też adresowanie listów poprzez personalizację dokumentu i umieszczenie podczas kopertowania danych adresowych w okienku koperty z nadrukiem, co eliminuje możliwość pomyłek i zwiększa skuteczność wysyłki listów.

 

Koperty Proinsert-90

Proinsert-90 to specjalne koperty do urządzeń kopertujących. Lepsze parametry wykonania (poniżej) mają na celu zmniejszenie częstotliwości zacięć maszyn kopertujących oraz zwiększenie jakości estetycznej zakopertowanych listów. Koperty Proinsert-90 dzięki swoim właściwościom szybko zdobyły uznanie użytkowników różnych marek maszyn kopertujących (HEFTER, KERN, BOWE, PFE, NEOPOST, POSTALIA).

Zwiększona gramatura i jakość papieru - Gramatura papieru 90 g zapewnia sztywność koperty co wpływa na mniejszą ilość zacięć w maszynach kopertujących i eliminuje efekt tzw. pofalowania kopert zarówno przed jak i po procesie kopertowania. Koperty są bardziej odporne na zawilgocenia podczas przechowywania.

Konstrukcja koperty - W przypadku kopert do maszyn kopertujących istotne jest wnętrze koperty z jak najmniejszą ilością krawędzi lub punktów klejenia, tak aby kopertowana kartka nie natrafiała na opór. Koperty Proinsert-90 mają odpowiednio wykonane zarówno punkty klejenia boków, jak i folie okienkową.

Ciemny poddruk - Koperty Proinsert-90 posiadają ciemny poddruk wewnętrzny z siateczką, co chroni przed "prześwietleniem" i podglądem zawartości koperty.

Zamknięcie koperty - Na klapce zamykającej koperty znajduje się mocny klej, który po nawilgoceniu i zamknięciu koperty szybko zasycha i uniemożliwia penetrację wnętrza koperty bez jej wyraźnego uszkodzenia.