Ponad 15 lat doświadczeń

Oszczędzasz nawet
do 60 % kosztów
obsługi korespondencji

Oszczędzasz czas
potrzebny na obsługę korespondencji

Upraszczasz wysyłkę korespondencji
do minimum

obsługa korespondencji codziennej

Co to jest i dla kogo ?

Obsługa korespondencji codziennej to usługa polegająca na przekazaniu naszej firmie procesu codziennego przygotowywania i nadawania wielu listów. Rozwiązanie to ogranicza przygotowanie korespondencji do złożenia zlecenia przez zabezpieczony, internetowy panel klienta. Usługa przeznaczona jest dla podmiotów, które wysyłają w miesiącu od kilkuset sztuk do kilkudziesięciu tysięcy listów, redukując niemal całkowicie czas pracy i problemy związane z obsługą korespondencji.

 

Oszczędności finansowe

Opłaty za druk, kopertowanie i wysyłkę listu w formule outsourcingu są do 60% niższe niż koszty obsługi korespondencji we własnym zakresie. Ponadto możliwe są do uzyskania nawet 30% (!) oszczędności na opłatach pocztowych, które mają największy udział w koszcie korespondencji tradycyjnej. Koszty możemy obniżyć jeszcze bardziej poprzez sortowanie dokumentów i wysyłkę części korespondencji w formie elektronicznej (wysyłka na adres e-mail) do adresatów, którzy wyrazili zgodę na taką formę komunikacji.

Bezpłatna konsultacja >

Proces obsługi korespondencji

Klient, który podpisze umowę na obsługę korespondencji codziennej otrzymuje dostęp do internetowego panelu klienta, w którym składa zlecenia i załącza pliki z dokumentami do wysłania. Transfer plików jak i serwer posiadają odpowiednią klasę zabezpieczeń. Dokumenty do wysłania klient zapisuje w formacie pliku PDF i umieszcza wraz ze zleceniem w panelu klienta.

W kolejnych etapach dokumenty są drukowane, kopertowane i nadawane na poczcie, a zmieniający się status zlecenia klient może na bieżąco monitorować przez swój panel. Na koniec miesiąca następuje rozliczenie wszystkich zleceń i wystawiana jest faktura VAT.

 

Bezpieczeństwo danych - RODO

Zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych danych osobowych na przestrzeni całego procesu świadczenia usług. Dane osobowe zabezpieczone są zgodnie z wymaganiami RODO - od momentu przesłania plików przez zaszyfrowany panel klienta aż po przekazanie gotowych listów operatorowi pocztowemu.

Dowiedz się więcej >

Porozmawiajmy o Twojej korespondencji

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami

-->
-->