Ponad 15 lat doświadczeń

Oszczędzasz nawet
do 60 % kosztów
obsługi korespondencji

Oszczędzasz czas
potrzebny na obsługę korespondencji

Upraszczasz wysyłkę korespondencji
do minimum

Wysyłka e-faktur

 

Wysyłka elektroniczna to masowa wysyłka dokumentów w formie elektronicznej (pliki PDF) na adresy e-mail wskazanych odbiorców. Na podstawie przekazanej bazy adresów mailowych możemy przygotować dla wybranych adresatów korespondencję w formie elektronicznej. W imieniu naszych klientów przygotowujemy szablony wiadomości, które mogą być personalizowane pod kontem informacji dla poszczególnych adresatów. Do właściwie przygotowanych wiadomości e-mail załączamy odpowiadające im spersonalizowane dokumenty w formacie PDF. Dokumenty te uzyskujemy w drodze filtrowania wszystkich dokumentów do wysyłki i wyselekcjonowania tych które mają być dostarczone elektronicznie. Po zakończonej akcji mailingowej dostępny jest raport z wysyłki.

Bezpłatna konsultacja >

Dla kogo przeznaczona jest ta usług?

Usługa przeznaczona jest dla wszystkich podmiotów, które wystawiają cyklicznie duże ilości faktur dla swoich klientów i dysponują ich adresami e-mail wraz z godą na wysyłkę rachunków w formie elektronicznej. Ten sposób dystrybucji dokumentów jest obecnie najtańszym i najszybszym sposobem dostarczenia korespondencji.

 

Bezpieczeństwo danych - RODO

Zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych danych osobowych na przestrzeni całego procesu świadczenia usług. Dane osobowe zabezpieczone są zgodnie z wymaganiami RODO - od momentu przesłania plików przez zaszyfrowany panel klienta aż po wysyłkę wiadomości na wskazane adresy e-mail.

Dowiedz się więcej >

Porozmawiajmy o Twojej korespondencji

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami